LibEdge
Eğitim ve Danışmanlık

Kalite ve dürüstlük ilkesi ile 15 yıla yakın sektör deneyimini harmanlıyoruz. İş ortaklarımıza ürün danışmanlığı, abonelik ve satın alma süreçleri ile ilgili destek ve bu süreçlerin yerinde veya online eğitimlerle desteklendiği bir model sunuyoruz.

Fiyat Avantajlı Ürünler

Akademik Düzeyde Katma Değer Artışı

Ürün Danışmanlığı ve Eğitim Aktiviteleri

Ürünler

Ürünlerimiz Hakkında

National Academy of Medicine tarafından yürütülen Visible Human Project verileri kullanılarak oluşturulan, dünyanın ilk 3 boyutlu insan anatomisi atlasıdır.

Tıp, hemşirelik, diş hekimliği, fizik tedavi ve rehabilitasyon vb. pek çok tıp alanına hitap eden anatomik modellemeler, animasyonlar, MR ve cerrahi diseksiyon görüntüleri, sunumlar ve daha fazlası herhangi bir kullanıcı sınırlaması olmaksızın tek bir platform altından sunulmaktadır.

McGraw Hill's Access platformu; tıp, hemşirelik, fizi tedavi ve rehabilitasyon, spor bilimleri, eczacılık, vb. pek çok konu alanında hazırlanmış etkileşimli öğrenme çözümlerinden oluşan bir koleksiyona ev sahipliği yapar. 

Koleksiyonlar için tekli veya çoklu kurumsal abonelik seçenekleri mevcuttur. 


ACCESSANESTHESIOLOGY
ACCESSAPN
ACCESSARTMED
ACCESSBIOMEDICAL SCIENCE
ACCESSCARDIOLOGY
ACCESSDERMATOLOGYDXRX
ACCESSEMERGENCY MEDICINE
ACCESSHEMONC
ACCESSMEDICINA
ACCESSMEDICINE
ACCESSNEUROLOGY
ACCESSOBGYN
ACCESSPEDIATRICS
ACCESSPHARMACY
ACCESSPHYSIOTHERAPY
ACCESSSURGERY
ACCESSWORLDMED
COLLECTIONS
CASE FILES COLLECTION
CLINICAL SPORTS MEDICINE COLLECTION
F.A. DAVIS AT COLLECTION
F.A. DAVIS PT COLLECTION
JAMAEVIDENCE
MURTAGH COLLECTION
OMMBID
PHARMACOTHERAPY PRINCIPLES & PRACTICE

McGraw Hill Access Engineering, analitik öğretme ve öğrenme araçlarıyla entegre, dünyaca ünlü, disiplinler arası mühendislik içeriği sunan, ödüllü bir mühendislik referansı ve öğretim platformudur.

Öğrencileri gerçek dünyadaki sorunları çözmeye hazırlar, öğretim üyeleri için müfredat planlamayı ve sunmayı kolaylaştırır ve profesyonellerin ilgili bilgileri daha hızlı bulmasına yardımcı olarak yatırım getirisini artırır.

Perry's Chemical Engineers' Handbook, Marks' Standard Handbook for Machine Engineers ve Standard Handbook for Electrical Engineers gibi tanınmış mühendislik el kitapları vb. gibi pek çok referans kaynağına erişim imkanı sunar.

Access Engineering platformu içeriğinde aşağıdaki konu başlıkları yer almaktadır:

1. Biyomedikal Mühendisliği
2. Kimya Mühendisliği
3. İnşaat Mühendisliği
4. İletişim Mühendisliği
5. Elektrik Elektronik Mühendisliği
6. Enerji / Petrol Mühendisliği
7. Çevre Mühendisliği
8. Malzeme Mühendisliği
9. Makine Mühendisliği
10. Matematik
11. Fen Bilimleri
12. Endüstri Mühendisliği
13. Yazılım Mühendisliği
14. Uzay Mühendisliği
15. Operasyonel Yöneticilik
16. Schaum Serileri  

GCRIS, Üniversitenin araştırma eko sistemi içindeki tüm araştırma çıktılarını aramaya ve keşfetmeye olanak sağlayan, bu çıktıları araştırmacılarla ilişkilendirerek farklı metriklerle ileri düzey raporlama sunabilen ve kurumsal stratejik kararlara destek veren bir araştırma ve performans değerlendirme veri tabanıdır.

Bunun yanında araştırma faaliyetleriyle ilgili her türlü akademik çıktıyı bir araya getiren, düzenleyen ve uzun dönemli koruma sağlayarak tüm bilim dünyası ile paylaşıma izin veren DSpace-CRIS alt yapısı üstüne kurulu uluslararası standartlarda bir açık kurumsal akademik arşiv de sunar. 

Üniversite adresli akademik çıktılar otomatik olarak toplanır, tekilleştirilir, zenginleştirilir ve varsa atıf bilgisi otomatik eklenir. Tüm çıktılar, kuruma özel olarak oluşturulan etkileyici arayüz ile son kullanıcı ile paylaşılır.

- PubMed, Scopus, Web of Science, TR Dizin indeksli yayınların üst veri (metadata) aktarımı
- YÖK Tez Merkez’indeki tezlerin üst veri (metadata) aktarımı
- Farklı veri kaynaklarından toplanan üst verilerde (metadata) duplike kontrolü
- Veri setleri ve veri makalelerinin aktarımı
- Early Access yayınlar için özel çözüm
- Bilimsel çıktı - organizasyon - kurum yazarı arasında otomatik eşleştirme
- Bölüm/Koleksiyon açma - düzenleme-yetkilendirme imkanı
- Kurum yazar isimleri için varyant oluşturma
- Yazar adı ve bölüm otorite dizini oluşturma-düzenleme imkanı
- Gelişmiş ayarlanabilir kurum yazar profilleri 

Dünyanın ilk hakem heyetli ve Etki Faktörü değerine sahip bilimsel video makale veri tabanıdır.

Günlük olarak güncellenen koleksiyon içeriğindeki 17,000’den fazla makale Web of Science SCI Expanded, PubMed/Medline, ChemAbstracts, SciFinder ve Scopus gibi otorite kaynaklar tarafından indekslenmekte; Nature, Cell, PNAS ve PLoS gibi bilimsel çalışmalara yön veren yayınlarda atıf gösterilmektedir.

JoVE Research ve JoVE Education olmak üzere ilk ana koleksiyondan oluşur.

JoVE Research koleksiyonu, yazılı olarak sunulan makalelerin videoya çekilmiş halidir. Tıp, mühendislik, kimya, biyoloji, genetik vb. pek çok konu alanını kapsar.

JoVE Education koleksiyonu ise öğrenci eğitimi sürecinde kullanılabilecek video içeriklerden oluşmaktadır. Klinik beceriler, laboratuvar uzmanlığı, kimya, fizik, mühendislik, psikoloji vb. alt konu başlıklarını içerir.

Kanıta dayalı öğrenme stratejileri sunan yeni nesil dijital tıp öğrenme platformudur.

Pre-klinik dönemden internlük dahil olmak üzere, hemşirelik ve tüm tıp öğrenimi sürecine destek olur. Pazarındaki en kapsamlı müfredat ve içerik derinliğini sunan veri tabanıdır.

- 6,500+ Eğitim Videosu
- 400+ 3D Modellemeler
- 20,000+ Hatırlatma Sorusu
- 1,300+ Textbook Makaleleri
- 5,000+ Olgu Soruları ile Soru Bankası
- IOS ve Android uygulamaları

Video kütüphanesinde yer alan ders içerikleri Harvard, Yale School of Medicine, Johns Hopkins School of Medicine, Brown Alpert Medical School, Imperial College London gibi uluslararası tıp otoritesi olarak kabul görmüş üniversitelerdeki ödüllü akademisyenler tarafından hazırlanmakta ve sunulmaktadır.

Dünyanın en büyük online klasik müzik ve jazz video veri tabanıdır.

Barok'tan Modern'e, klasik müziğin en iyi örneklerinden oluşan 3500'den fazla konser, opera, bale, belgesel, arşiv belgeleri, besteci ve sanatçıların portreleri ve eğitim videolarına sınırsız erişim sunar.

Berliner Philharmoniker, London Symphony Orchestra, New York Philharmonic gibi dünyanın önde gelen konser salonlarından ve klasik müzik festivallerinden 150'nin üzerinde canlı yayın, yıl içerisinde erişime sunulmakta ve 90 gün boyunca izlenebilecek şekilde veri tabanı üzerinde tutulmaktadır.  

Turnitin, dünya genelinde akademik bütünlüğü, özgünlüğü ve güveni teşvik eden öncü bir markadır.

Eğitimcilerin ve öğrencilerin en yüksek özgünlük standartlarını korumasına yardımcı olan Turnitin, sektördeki lider konumunu hak etmiştir.

Deneme Erişimi Talep Edin

İletişim

Telefon

+90 535 624 40 16

Email

info@libedge.com
semih@libedge.com

No Code Website Builder